ke-klokanum.cz Navigace ke-klokanum.cz Úvod Jak jsme se rozhodli pro Austrálii Před odletem Cesta ČR - Sydney První ubytování v Sydney Začínáme zkoumat (a fotit) okolí První dny ve škole Hromadná doprava v Sydney První koupání v moři Výlet do Hyde Parku Výlet k Sydney Opera House Výlet trajektem do Manly Mahon pool - mořský bazén Surfování Vlaky v Sydney Nákupy a jídlo v Austrálii Šnorchlování Royal Botanic Gardens Výlet na Rose Bay Featherdale Wildlife Park (ZOO) Sydney Harbour National Park Procházka Coogee - Bondi Centennial Park La Perouse Taronga Zoo Cooper Park Watsons Bay Pouliční umělci Skydiving Blue Mountains - Katoomba Royal National Park - Uloola+Karloo track Morisset Park - klokani Koupání a vlny Kiama - Blowhole a Cathedral Rocks Blue Mountains - Wentworth Falls Palm Beach Blue Mountains - Glenbrook (Red Hands) Blue Mountains - Giant Stairway, Federal Pass Nan Tien Temple Royal National Park - Coast Track Wattamolla - Cliff Jumping Blue Mountains - Blackheath - Grand Canyon Blue Mountains - Faulconbridge - Springwood Sea Life Sydney Aquarium Výlet na Dee Why Boat párty Sydney AMP Centrepoint Tower Royal National Park - Heathcote, Karloo Pool Paddleboarding, Kayaking (Rose Bay) Sydney Harbour National Park - North Head Ježdění na kole - Centennial Park Ku-ring-gai Chase National Park Cook + Phillip Park Aquatic and Fitness Centre Sydney Park Des Renford Leisure Centre Návštěvní kniha Kontakt

Naše cesta do Austrálie

Pouliční umělci

V neděli 14. 12. 2014 jsme na Circular Quay narazili na pouliční umělce, které jsme si i natočili a vyfotili. Viděli jsme hadí ženu, která si uměla dát obě nohy za hlavu a nacpat se do mrňavé krabice. Také jsme viděli šílence, který se nechal celý spoutat řetězem a k tomu ještě nasadit pouta. Pak se mu z toho podařilo vyprostit. Oba umělci během svého představení také napovídali spoustu vtipných hlášek. Ke konci představení, když začali diváky obratně přesvědčovat, aby jim dali nějaké peníze, jsme se svižně vypařili.

Povídání a zdržování, aby se shromáždilo víc diváků:

Konečně to začíná. Jedna noha za hlavou:

Obě nohy za hlavou:

Ač se tomu nechtělo věřit, tak se nakonec do té krabice nacpala:Video - Hadí žena. Tahle ženská si dává obě nohy za hlavu a nakonec se nacpe do mrňavé krabice:

Spoutaný umělec:Únik z pout si vyžádá sponku jedné z divaček:Dostal se z řetězů, teď si ještě musí poradit s pouty:Odemykání pout sponkou:

Podařilo se mu to:

Video - Únik z řetězů a pout. Tenhle umělec se nechá spoutat řetězy a ještě navíc nasadit pouta. Potom se mu povede se z toho vyprostit: