ke-klokanum.cz Navigace ke-klokanum.cz Úvod Jak jsme se rozhodli pro Austrálii Před odletem Cesta ČR - Sydney První ubytování v Sydney Začínáme zkoumat (a fotit) okolí První dny ve škole Hromadná doprava v Sydney První koupání v moři Výlet do Hyde Parku Výlet k Sydney Opera House Výlet trajektem do Manly Mahon pool - mořský bazén Surfování Vlaky v Sydney Nákupy a jídlo v Austrálii Šnorchlování Royal Botanic Gardens Výlet na Rose Bay Featherdale Wildlife Park (ZOO) Sydney Harbour National Park Procházka Coogee - Bondi Centennial Park La Perouse Taronga Zoo Cooper Park Watsons Bay Pouliční umělci Skydiving Blue Mountains - Katoomba Royal National Park - Uloola+Karloo track Morisset Park - klokani Koupání a vlny Kiama - Blowhole a Cathedral Rocks Blue Mountains - Wentworth Falls Palm Beach Blue Mountains - Glenbrook (Red Hands) Blue Mountains - Giant Stairway, Federal Pass Nan Tien Temple Royal National Park - Coast Track Wattamolla - Cliff Jumping Blue Mountains - Blackheath - Grand Canyon Blue Mountains - Faulconbridge - Springwood Sea Life Sydney Aquarium Výlet na Dee Why Boat párty Sydney AMP Centrepoint Tower Royal National Park - Heathcote, Karloo Pool Paddleboarding, Kayaking (Rose Bay) Sydney Harbour National Park - North Head Ježdění na kole - Centennial Park Ku-ring-gai Chase National Park Cook + Phillip Park Aquatic and Fitness Centre Sydney Park Des Renford Leisure Centre Návštěvní kniha Kontakt

Naše cesta do Austrálie

Sydney Harbour National Park

V sobotu 22. 11. 2014 jsme se rozhodli vydat do Sydney Harbour National Parku, což je národní park poblíž Manly. Tam jsme se dostali opět lodí. Viděli jsme zde krásné moře, přírodu a pár zajímavých rostlin a živočichů. Také jsem se tu vykoupal a viděli jsme, jak letadlo píše nějaký nápis na nebe. Zajímavé bylo také pozorovat, jak rychle se mění hladina vody při přílivu a odlivu. Cesta, kterou jsme museli směrem tam přebrodit po kolena ve vodě, byla při návratu o hodinu později úplně suchá a břeh byl skoro 20 metrů daleko.

Cesta, která je při přílivu zaplavená a musí se přebrodit:Nad námi někdo létal :)Ta samá cesta, nyní při odlivu:

Najednou jsme si všiml nápisu na obloze! Letadlo psalo na nebe pomocí kouře:Jdu se koupat. Na nebi nade mnou je pořád vidět nápis:

Loďka rozvážející zmrzlinu a kapučíno:Video - cesta lodí, zajímavý záchod v parku (na něm můžete být maximálně 10 minut! Co se stane poté, netuším :). Asi se otevřou dveře a všichni Vás uvidí.), rychlý příliv a latedlo vytvářející nějaký nápis (něco jako get SOS, nechápali jsme to).